Інформація

 

 

 

Для вчителів початкової ланки, які навчатимуть першокласників Нової української школи, 14 грудня 2017 року на базі Сумської ЗОШ № 27 відбувся семінар-практикум на тему “Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання”.

 

У семінарі взяли участь близько 70 вчителів початкових класів закладів освіти міста.

 

 

Директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Плахотнікова Г.Д. наголосила на сучасних тенденціях розвитку освітньої галузі й на вимогах, які стоять перед учителями початкової школи.

 

Методист Самохіна С.Є. ознайомила учасників із особливостями реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

 

         Ягупа І.Д., заступник директора з НВР, учитель, яка бере участь у пілотному проекті з реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, дала практичні поради, як працювати в умовах Нової української школи, як створити новий освітній простір. А головне – як підготувати урок у відповідності до нових вимог. Бо це своєрідний витвір мистецтва, авторами якого є вчитель разом зі своїми учнями.

 

 

Учителі взяли участь у майстер-класі «Плануємо тематичний день», де в ході роботи в групах були створені інтелектуальні карти до проведення уроків у рамках тематичних тижнів.

 

 

         Ситник І.М., учитель початкових класів ЗОШ № 27, яка також є учителем-пілотником, надала методичні поради щодо проведення ранкових зустрічей. Учасникам семінару було продемонстровано нові форми роботи з учнями початкових класів.

 

 

         Під час підведення підсумків семінару-практикуму вчителі зазначили, що вони мали змогу поглибити знання щодо організації освітнього процесу в Новій українській школі, проаналізувати основні складові професійного успіху. А ще з нетерпінням чекатимуть на подальші  зустрічі та практичні рекомендації.

 

 

 

Інформаційно-методичний центр

 

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради