Інформація

 

         Конструктивно, у позитивному настрої пройшла ще одна сесія з підготовки педагогів до роботи в Новій українській школі. Майбутні вчителі 1-х класів у інтерактивній формі вивчали освітні галузі нового Державного стандарту, визначали систему управління змістом освіти через стандарт, знайомилися з модельними програмами, складали календарне планування, моделювали навчальне середовище. А ще – опановували новітні методики та техніки навчання, технології розвитку критичного мислення, керованого навчання, інтегрованого підходу до навчання в рамках планування тематичного тижня, а також практиками Daily 3 та Daily 5. Учителі отримали практичні навички управління класом.

         Свої враження та очікування педагоги висловлювали за допомогою ігор: «Ти молодець!», «Павутинка», «Веселий м’яч», «Гаряча картопля». Цього разу кожна група стала ресурсом для навчання інших. Учасники тренінгу залюбки ділилися власним досвідом щодо проведення динамічних пауз.

         Учителі-тренери Бойко О.В., Шрамко Л.В., Ягупа І.Д уміло змінювали види роботи, прагнули, щоб навчання відбулося жваво, цікаво. З цією метою чергували відео, тренінгові вправи, пропонували полеміку з окремих питань та обговорення.

         Наприкінці сесії вчителі висловили вдячність педагогам за ретельну та кропітку підготовку, а також директорам КУ ССШ І ступенів №30 «Унікум» Сопіній Л.М. та КУ ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 Плотницькій О.Ф. за створення комфортних умов для проведення тренінгів.

 

  

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради

 

Інформація

 

 

 

Для вчителів початкової ланки, які навчатимуть першокласників Нової української школи, 14 грудня 2017 року на базі Сумської ЗОШ № 27 відбувся семінар-практикум на тему “Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання”.

 

У семінарі взяли участь близько 70 вчителів початкових класів закладів освіти міста.

 

 

Директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Плахотнікова Г.Д. наголосила на сучасних тенденціях розвитку освітньої галузі й на вимогах, які стоять перед учителями початкової школи.

 

Методист Самохіна С.Є. ознайомила учасників із особливостями реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

 

         Ягупа І.Д., заступник директора з НВР, учитель, яка бере участь у пілотному проекті з реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти, дала практичні поради, як працювати в умовах Нової української школи, як створити новий освітній простір. А головне – як підготувати урок у відповідності до нових вимог. Бо це своєрідний витвір мистецтва, авторами якого є вчитель разом зі своїми учнями.

 

 

Учителі взяли участь у майстер-класі «Плануємо тематичний день», де в ході роботи в групах були створені інтелектуальні карти до проведення уроків у рамках тематичних тижнів.

 

 

         Ситник І.М., учитель початкових класів ЗОШ № 27, яка також є учителем-пілотником, надала методичні поради щодо проведення ранкових зустрічей. Учасникам семінару було продемонстровано нові форми роботи з учнями початкових класів.

 

 

         Під час підведення підсумків семінару-практикуму вчителі зазначили, що вони мали змогу поглибити знання щодо організації освітнього процесу в Новій українській школі, проаналізувати основні складові професійного успіху. А ще з нетерпінням чекатимуть на подальші  зустрічі та практичні рекомендації.

 

 

 

Інформаційно-методичний центр

 

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради