«Ми – за здоровий спосіб життя»

 

 

 

Це гасло неодноразово лунало з уст учнівської молоді в спортивній залі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, адже саме тут 14 листопада відбувся ІІ регіональний учнівський конкурс з основ здоров’я імені М.М.Васюка. 9 кращих освітніх закладів (ССШ №№ 1, 7, ЗОШ №№ 8, 13, 15, 20, 21, 22, 27), які пройшли додатковий відбірковий тур, були запрошені для участі в конкурсі та демонстрації не лише своїх спортивних досягнень, а й знань з основ здоров’я, безпеки житєдіяльності.

 

Усі учасники отримали справжню насолоду від спортивно-музичної візитівки «Ми за здоровий спосіб життя», бо творчо представляли здобутки своїх закладів освіти в процесі формування навичок здорового способу життя. Проте й інші конкурси викликали справжній ажіотаж серед молоді. Оригінальністю відзначалися реклами овочів та фруктів у фітогрі «Можливості дарів природи», навички накладання пов’язок продемонстровано в конкурс «Юний медик», спортивні досягнення – у фітнес-турнірі «Кубок майбутнього абітурієнта».

 

«Здоровим бути модно!!!» – це гасло якнайкраще підтвердили сумські школярі та запевнили присутніх, що це і є сучасний стиль життя.

 

Хоча членам журі найкращих обрати було надзвичайно складно, проте вони є. І місце в конкурсі здобула команда учнів ССШ № 7, ІІ ‑ поділили команди ЗОШ № 22 та ЗОШ № 27, ІІІ – ЗОШ № 8 та ЗОШ № 15.

 

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам творчих успіхів та нових спортивних досягнень!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційно-методичний центр

 

управління освіти і науки

 

Сумської міської ради

 

15.11.2017 р.

 

 

Інформація

 

 

 

На базі Сумської спеціалізованої школи № 9 проведено загальноміське свято з нагоди відзначення Дня української писемності та мови. Звучали вірші та пісні про мову, линуло українське слово. Кульмінацією заходу стало написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, який проводився під гаслом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".  Диктант «Наші пісні», який читав Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників з української мови,  писали учні старших класів школи, учителі української мови та літератури, директор навчального закладу Петрюченко Григорій Сергійович, заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Дрига Тетяна Василівна, директор Інформаційно-методичного центру Плахотнікова Галина Дмитрівна.

 

Усі школи міста Суми вже вкотре долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, створюючи власні осередки. Головне -  не перевірка грамотності, а  почуття єднання, яке охоплює всіх, хто долучився до акції.