Інформація

 

 

 

18 січня 2017 року на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 відбулось міське свято вшанування обдарованих учнів.

 

Переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка привітали:

 

  • заступник міського голови Степан Якович Пак;

  • начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко Антоніна Миколаївна;

  • заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Дрига Тетяна Василівна;

  • директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради, учитель математики Плахотнікова Галина Дмитрівна.

    Юних спортсменів привітав директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи, заступник голови обласного відділення національного комітету України Бєлан Юрій Григорович.

    Переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» привітала художній керівник культурно-мистецького центру Сумського державного університету, керівник народної вокальної студії Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук Бондаренко Ольга Олександрівна.

    Грамоти, дипломи та подарунки отримали майже 250 учасників свята.

     

    Інформаційно-методичний центр

    управління освіти і науки

    Сумської міської ради

    23.01.2017 р.

 

 

Інформація

 

 

 

З метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді в листопаді-грудні 2016 року було проведено ІІ (міський) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 навчальних предметів. У ІІ етапі олімпіад брало участь 1032 учні загальноосвітніх навчальних закладів.

 

За підсумками журі ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали 304 учні, які показали високий рівень теоретичних знань, уміння виконувати нестандартні завдання, креативно мислити, застосовувати теоретичні знання на практиці. Учні шкіл нового типу вибороли 248 дипломів, загальноосвітніх шкіл – 56. І місце вибороли 70 учнів, ІІ місце – 90, ІІІ місце – 144.

 

Найбільшу кількість перемог здобули учні ССШ № 10 (70 дипломів), Олександрівської гімназії (63 дипломи), Сумської гімназії №1 (25 дипломів), ССШ № 7 (24 дипломи),  ССШ № 9 (22 дипломи), ССШ № 17 (18 дипломів). Серед загальноосвітніх шкіл кращі знання виявили учні ЗОШ № 27 (8 дипломів), ЗОШ № 6 і ЗОШ № 18 (по 7 дипломів), ЗОШ №№ 12, 15, 21 (по 5 дипломів).

 

У особистому заліку найкращі знання з предметів показали учні – переможці:

 

з 5-ти олімпіад Супрун Юлія, учениця 9 класу Сумської спеціалізованої школи №10;

 

з 4-ох олімпіад учениця 10 класу Бойченко Анастасія та  учень 9 класу Прощенко Вадим  Сумської спеціалізованої школи №10,  Колдовська Єва, учениця 10 класу  Сумської спеціалізованої школи №9.

 

Слід відмітити педагогів, які підготували найбільшу кількість переможців:

 

- учителів ССШ №10 Азаренкову Альону Іванівну (8 учнів), Паляницю Володимира Миколайовича (8 учнів), Маневську Аллу Віталіївну (9 переможців), Рогову Наталію Володимирівну, Дяченко Майю Юріївну (по 6 переможців), Прийму Тетяну Олексіївну, Дяченко Майу Юріївну, Красулю Валентину Миколаївну (по 5 учнів);

 

- учителів Олександрівської гімназії  Северина Віктора Миколайовича (8 переможців), Токарєву Інну Олексіївну (6 учнів), Товстолидкіну Ольгу Петрівну (5 переможців);

 

- учителя ССШ № 7 Назаренко Людмилу Григорівну,  які підготувала 4 переможці;

 

- учителів ССШ № 9 Приходько Оксану Михайлівну, яка підготувала 5 переможців.

 

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

Сумської міської ради

27.12.2016 року

 

 

 

 

Інформація

 

 

 

Учень 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Безмен Андрій виборов можливість представляти нашу країну на ХХІІІ Міжнародній конференції юних дослідників ICYS, що пройшла 14-15 квітня в місті Клуж Напока, Румунія.

 

Міжнародна конференція «ICYS» – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань між талановитими юними дослідниками різних країн світу з фізики, математики, інформатики та екології.

 

Кілька місяців Андрій готувався до змагання: перекладав свою роботу на англійську мові, готував виступ, вивчав принципи ведення ефективної наукової дискусії, брав участь у психологічних тренінгах.

 

У результаті юний фізик привіз додому заслужену бронзову медаль з фізики та нагороджений дипломом І ступеня Національної академії педагогічних наук України за представлення наукового проекту «Високо-економічний, термосифонний кондиціонер «CheapCold»».

 

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

Сумської міської ради

27.04.2016 р.

 

Про результати всеукрайнських та міжнаро
Adobe Acrobat документ 90.7 KB

Інформація
про учнів загальноосвітніх  навчальних закладів міста, які отримують стипендії Президента України, Кабінету Міністрів, імені Тараса Шевченка у 2015-2016  навчальному році

 


з/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Клас

Назва стипендії

1.   

Костіна Анастасія

Олександрівська гімназія

11 клас

Стипендія Президента України

2.   

Похваленна Ольга

Гімназія № 1

11 клас

Стипендія Президента України

3.   

Косторнова Світлана

Випускниця ССШ №10

Студентка

Стипендія Президента України

4.   

Кролевецький Денис

ССШ № 10

11 клас

Стипендія Президента України

5.   

Сурган Ярослава

Випускниця ССШ № 7

Студентка

Стипендія Кабінету Міністрів

6.   

Загородня Дарина

ССШ № 7

10 клас

Стипендія імені Тараса Шевченка

7.   

Мацькович Софія

ССШ № 7

9 клас

Стипендія Президента України

 

 

Інформаційно-методичний центр

управління освіти і науки

Сумської міської ради

10.11.2015 р.


Інформація про проведення міського

свята «Творча обдарованість»

 

 

14 січня 2015 року на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 відбулося міське свято «Творча обдарованість» за участю міського голови м.Суми Лисенка О.М., на якому шанували переможців ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, Міжнародних конкурсів імені П.Яцика, Т. Шевченка. Найбільшу кількість переможців представили навчальні заклади Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, Олександрівська гімназія та Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7. Сто сорок дев’ять обдарованих дітей нагороджені дипломами та отримали новорічні подарунки від Сумської міської ради, новорічні сувеніри, виготовлені учнями загальноосвітніх навчальних закладів – учасниками ІІ міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна кулька». Окрасою свята стала новорічна вистава, підготовлена силами учнів та педагогічного колективу ЗОШ № 21.

 

15.01.2015


Список учнів, стипендіатів Президента Ук
Microsoft Word документ 34.0 KB
Список учнів, стипендіатів голови ОДА.do
Microsoft Word документ 31.5 KB
Список учнів, стипендіатів міського голо
Microsoft Word документ 49.0 KB